12. februar 2015
Alenka Kreča Šmid
VABILO NA 23. ŠENTJURSKI SEJEM

Dne 26. aprila 2015 bo v občini Tabor potekal 23. Šentjurski sejem, ki bo trajal od 9.00 do 17.00 ure. Vabimo vas, da se nam pridružite in razveselite obiskovalce sejma s svojimi izdelki oziroma s svojo ponudbo. Prostor je omejen, zato se pravočasno prijavite. Organizator sejma Občina Tabor želi, da je ponudba čim bolj primerna za kmečko okolje, zato si pridržuje pravico, da lahko zaradi neprimernosti ponudbe ali pomanjkanja prostora zavrne ponudnika.

Iz razloga, da vam omogočimo nemoteno prodajo vas prosimo, da najkasneje do 15. aprila 2015 pošljete oziroma dostavite na Občino Tabor:
- izpolnjeno prijavo za sodelovanje na Šentjurskem sejmu in
- dokazilo o plačani stojnini.

STOJNINA EUR
Stojnica velikosti do 2 m2      8,14 EUR
Stojnica velikosti 2 - 4 m2    16,27 EUR
Stojnica velikosti 4 - 8 m2    27,12 EUR
Stojnica večja od 8 m2         54,25 EUR

Na podlagi zahtevanih dokumentov vam bomo izdali potrdilo/dovolilo za uporabo sejemskega prostora. Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 03/705-70-85-Simon Jan.

Šentjurski sejem je ena večjih pomladanskih prireditev na prostem na območju Spodnje Savinjske doline, zato upravičeno pričakujemo velik odziv obiskovalcev. Vljudno vabljeni!

Pripravila: Alenka Kreča Šmid                                                                  Župan: Anton Grobler, l.r.

Priloga:prijavnica

PLAČILO STOJNINE
Stojnino vplačate na položnici, kot je navedeno spodaj. Znesek stojnine naj ustreza ceni, ki je navedena na vabilu v skladu z velikostjo stojnice. Pri stojnicah, ki ne bodo ustrezale prijavljeni velikosti, bodo zaračunali ustrezen dodatek. Kombije in dostavna vozila, postavljena vzporedno s stojnim prostorom, bomo upoštevali za stojnico.

ZA PLAČILO STOJNINE:
Št. računa: SI56 0138-4010-0004-757