Šolstvo

29. junij 2021
POLETNI AVTOBUS CELJE-LOGARSKA DOLINA

Že nekaj let občine ob Savinji povezuje kolesarski turistični avtobus, ki vozi ob sobotah, nedeljah in praznikih, v času poletnih počitnic in dopustniških dni na relaciji Celje - Logarska dolina in nazaj.
Svoje kolo lahko brezplačno vzamete na avtobus, za otroke pa veljajo posebne ugodnosti pri nakupu avtobusne vozovnice.

Več  v prilogi!

07. april 2021
BREZPLAČNO IZOBRAŽEVANJE

Vabimo vas k vpisu v začetni tečaj angleščine in nemščine (stopnja A1).

Tečaja se začneta 20. oz. 21 aprila in trajata 40 ur. Ker sta sofinancirana iz sredstev MIZŠ in EU, sta brezplačna.

Prednost pri vpisu imajo nižje izobraženi in starejši od 45 let.

Veseli bomo vaše prijave in hvaležni, če boste informacijo posredovali dalje. Več informacij pa najdete v priponki.

Tina Baloh, jezikovno izobraževanje in mednarodno sodelovanje

07. april 2021
VPIS V GLASBENO ŠOLO "RISTO SAVIN" ŽALEC V ŠOLSKEM LETU 2021/2022
18. marec 2021
EPIDEMIJA - MOŽNOST RAZVIJANJA TEMELJNIH VREDNOT

Zdi se, da je čas epidemije iz nas potegnil tisto najboljše, kar premoremo, včasih pa tudi slabo. Rada bi se osredotočila predvsem na pozitivno....

Več o prispevku JVIZ OŠ Vransko-Tabor v prilogi!

23. december 2020
OBVESTILO O ZAPRTJU VRTCA

V prilogi objavljamo obvestilo JVIZ OŠ Vransko-Tabor o zaprtju obeh enot vrtca od ponedeljka, 28.12.2020 do četrtka, 31.12.2020.

06. oktober 2020
VABILO NA PREDAVANJE KGZ

Vabimo vas na branje Setvenega priročnika Marije Thun z uporabnimi nasveti trenutne in načrtovane dejavnosti na kmetiji.

Dogodki bodo vsak 2.četrtek v mesecu, ob 9.uri v sejni sobi Občine Tabor in sicer:
8.10.2020, 12.11.2020, 10.12.2020, 14.1.2021, 11.2.2021 in 11.3.2021.

01. september 2020
Ana
PRVI ŠOLSKI DAN

Vsem učencem in dijakom, predvsem pa tistim, ki boste prvič prestopili šolski prag, želimo uspešno novo šolsko leto in naj vam današnji dan ostane v lepem spominu!

20. julij 2020
RAZPIS ZA SPREJEM IN PODALJŠANJE BIVANJA 2020/2021

Obveščamo vas o objavi javnega razpisa za sprejem in podaljšanje bivanja visokošolskega študija, za študijsko leto 2020/2021.

Rok za oddajo elektronske prošnje za sprejem in podaljšanje bivanja je odprt na spletnem portalu http://portal.evs.gov.si/bivanje/:  od 15. julija do 17. avgusta 2020.

20. julij 2020
SUBVENCIONIRANJE BIVANJA V JZ ŠTUDENTSKI DOM LJUBLJANA V ŠTUDIJSKEM LETU 2020/2021

Študentski dom Ljubljana omogoča študentom v številnih domovih, ki se nahajajo v Ljubljani na različnih lokacijah v bližini visokošolskih zavodov (Rožna dolina, Mestni log, Center, Bežigrad in Šiška), kakovostne bivalne pogoje za študij po subvencioniranih nastanitvenih cenah.

26. maj 2020
VABLJENI NA SPLETNI TEČAJ "NAPREDNA UPORABA PAMETNIH TELEFONOV"

28. maja na UPI Žalec pričnemo s spletnim tečajem Napredna uporaba pametnih telefonov.
Vsebina spletnega tečaja:
• Digitalno potrdilo na pametnem telefonu ter računalniku
• Delo z pametnim telefonom in računalnikom (upravljanje, povezovanje obeh naprav)
• Spoznavanje ter delo z operacijskim sistemom  Android, Windows 10
• Delovanje ter uporaba namizja na računalniku ter pametnem telefonu
• Mobilni internet uporaba le-tega na računalniku ter njihova skupna raba na obeh napravah
• Delo z podatki v računalniku in pametnem telefonu