19. februar 2024
TABORČAN MATIC GERČAR V ŠPANIJI

Matic Gerčar, domačin iz Tabora, je svoje življenje podredil rokometu. Matic igra na položaju golmana in je nasledil kariero rokometnega vratarja po svojem očetu Staniju (Stane Gerčar), ki je bil prav tako uspešen vratar v tedanjih zlatih časih. Matic je otrok kluba Celja Pivovarne Laško (CPL) in je v mladosti igral že za nekaj klubov po Sloveniji (CPL, Sevnica, Gorišnica, Maribor). Kasneje se je preizkušal tudi v državah po Evropi (Nemčija, Francija, Avstrija, Švica), vendar pa je sedaj, za drugi del sezone 23/24, dobil zanimivo ponudbo iz Španije.

10. november 2023
VABILO NA JUDO TURNIR "JUDO SHIDO OPEN" OB 10. OBLETNICI KLUBA

Dom krajanov Tabor - telovadnica, 25. november, s pričetkom ob 10. uri.

04. maj 2023
VABILO NA OTVORITEV RANČA PALOMA

Sobota, 6. maj 2023, 14.00, Miklavž pri Taboru 1. Vabljeni!

20. april 2023
VABILO NA 4. ŠENTJURSKI VZPON NA KRVAVICO

Sobota, 6. maj 2023, 9.00, start v Lokah. Vabljeni!

11. april 2023
VABILO NA PREDAVANJE IN PREDSTAVITEV PLANINSTVA ZA INVALIDE

Medobčinsko društvo invalidov Žalec  vabi na predavanje in predstavitev planinstva za invalide, ki bo v sredo, 26. aprila 2023, ob 10. uri, v avli Doma II. slovenskega tabora v Žalcu. Predaval bo član odbora INPlaninec pri Planinski zvezi Slovenije Jurček Nowakk. Več v prilogi!

21. november 2022
VABILO NA SEJEM RABLJENE SMUČARSKE OPREME IN ADVENTNO TRŽNICO
27. maj 2022
28. MEDNARODNA ETAPNA KOLESARSKA DIRKA "TOUR OF SLOVENIA 2022" TUDI MIMO TABORA

Od 15.  do 19. junija 2022 bo po Sloveniji potekala mednarodna kolesarska dirka, zato bodo v tem času za ves promet kratkotrajno zaprte nekatere ceste, po katerih bo potekala prireditev. Več v prilogi.

25. maj 2022
POČITNIKOVANJE IN ORATORIJ ANKARAN 2022

V Župniji Griže tudi za to poletje pripravljajo počitnikovanje otrok od 1. do 9. razreda osnovne šole v Ankaranu, ne glede na obiskovanje verouka. Bivanje poteka v Župnijskem domu, ob cerkvi sv. Nikolaja, v Ankaranu. Polna cena 6-dnevnega programa znaša 165,00 EUR, od tega del stroškov krije Občina Tabor.

Prijavnice smo že posredovali na POŠ Tabor, obrazec in več informacij pa najdete tudi v prilogi.

15. november 2021
BOŽIČNI JUDO TURNIR V TABORU

Judo klub Shido obvešča, da bo v soboto, 11. decembra 2021 v telovadnici doma krajanov potekal božični judo turnir za Slovenski občinski pokal.

Partnerske borbe so namenjene mlajšim tekmovalcem, ki še niso pripravljeni na judo borbe stoje. Več v prilogi!

15. november 2021
MIKLAVŽEV TURNIR V NAMIZNEM TENISU

Vabljeni na Miklavžev turnir v namiznem tenisu. Turnir se bo odvijal v Domu krajanov Tabor 4.12.2021,  s pričetkom ob 11h. Prijave sprejema g. Breznikar Uroš do 3.12.2021,  na telefonsko številko: 051 627 277 ali pol ure pred pričetkom turnirja.

Za udeležbo na turnirju je potreben PCT pogoj!

Vljudno vabljeni!

Breznikar Uroš, vodja sekcije