Gospodarstvo

29. november 2021
JKP ŽALEC, D.O.O. DOBILO NOVEGA DIREKTORJA

Svet ustanoviteljev, ki ga sestavlja vseh šest županov občin Spodnje Savinjske doline, je med osmimi kandidati za to mesto izbral Janeza Primožiča. Novi direktor, ki bo funkcijo začel opravljati 1. januarja 2022, je župane najbolj prepričal z vizijo nadaljnjega razvoja podjetja, ki je uresničljiva tudi v praksi. Sklep o njegovem imenovanju so župani vseh šestih spodnjesavinjskih občin sprejeli soglasno.

07. oktober 2019
JAVNI RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE AKTIVNOSTI TRAJNOSTNEGA GOSPODARJENJA Z DIVJADJO ZA LETO 2018
10. september 2019
VABILO NA STROKOVNO EKSKURZIJO Z OGLEDOM IN IZMENJAVO DOBRIH PRAKS TER MREŽENJEM PODJETNIKOV SAVINJSKE IN POMURSKE REGIJE

SPOT svetovanje Savinjska vas vabi na STROKOVNO EKSKURZIJO Z OGLEDOM IN IZMENJAVO DOBRIH PRAKS TER MREŽENJEM PODJETNIKOV SAVINJSKE IN POMURSKE REGIJE, v sredo, 18. septembra 2019, z odhodom avtobusa z glavne avtobusne postaje Žalec ob 7.00 uri.

Zaradi omejenega števila mest je prijava obvezna. Prijave sprejemamo do petka, 13.9.2019 do 10.ure oz. do zasedbe prostih mest, na telefonsko številko 041 308 763 ali preko elektronske pošte: damjana.omerzu@ra-savinja.si

20. avgust 2019
Ana
Podjetje ETI razpisuje kadrovske štipendije
21. januar 2019
VABILO NA PREDAVANJE ODKRIVANJE SKRIVNOSTI NARAVE IN KMETOVANJA S POMOČJO BIODINAMIČNEGA KMETOVANJA

07. november 2018
BREZPLAČNO USPOSABLJANJE "KAJ MORA PODJETNIK/DIREKTOR DRUŽBE VEDETI O SVOJIH BILANCAH, DAVKIH IN LISTINAH"

SPOT svetovanje Savinjska vabi na dvodnevno brezplačno usposabljanje.

21. avgust 2017
Lilijana Štor Krebs
Obvestilo o delih na občinski cesti JP 992671 Dol – Tabor

Obveščamo Vas, da bo asfaltiranje rekonstruiranega odseka občinske ceste JP992671 Dol – Tabor, med križiščem z državno cesto pri Občinski stavbi in odcepom pri domačiji Miklaužič, potekalo predvidoma v ponedeljek 28.08.2017. Ta dan bo na cesti popolna zapora med 7.00 in 17.00 uro!

Obvoz je mogoč po občinski cesti JP992801 Prekopa – Podlog – Šmit (mimo domačije Breznik-Namar). Prosimo vas za upoštevanje prometne signalizacije ter opozoril in navodil odgovornih na gradbišču v času izvajanja del.

08. avgust 2017
Lilijana Štor Krebs
Vabilo na javno razgrnitev in javno obravnavo splošnega dela gozdnogospodarskega načrta za gozdnogospodarsko enoto Žalec, izdelanega za obdobje 2016 - 2025

Več v priloženem dokumentu.

07. marec 2017
RAZPIS INOVATOR LETA SSD 2016

Območno razvojno partnerstvo "Spodnje Savinjske doline" objavlja razpis za podelitev nagrad in priznanj INOVATOR LETA SSD 2016. Več v priponki!

07. marec 2017
INOVACIJE - GONILO RAZVOJA V SPODNJI SAVINJSKI DOLINI

V Spodnji Savinjski dolini partnerji podjetniškega okolja že vrsto let sodelujejo pri organizaciji različnih oblik vzpodbujanja razvoja ter odpiranja novih delovnih mest v gospodarstvu. Ena od tovrstnih oblik je tudi vzpodbujanje inovacij s pomočjo razpisa »Inovator leta«.