CERKEV SV. JURIJA
TABOR S PTIČJE PERSPEKTIVE - P. STROUHAL
VZPETINE NAD TABOROM - U. LEDINEK
SONCE ZLATI SPODNJO KAPLO
POGLED IZ OJSTRIŠKE VASI
STRAŽARJI KRVAVICE IN ČEMŠENIŠKE PLANINE
TRAVNIKI OJSTRIŠKE VASI
OBČINA TABOR
.. prav lepa je šentjurska fara, še lepši je šentjurski zvon ..

Občinske

19. april 2016
Alenka Kreča Šmid
Šentjurski sejem

OBČINA TABOR in PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO OJSTRIŠKA VAS - TABOR

vabijo na

24. tradicionalni

ŠENTJURSKI SEJEM,

ki bo v


NEDELJO, 24. aprila 2016

Program:
 8.00: KMEČKA TRŽNICA,
 10.00-14.00: SEKAŠKO TEKMOVANJE
 10.00: PARADA,
 10.30: TABOR IMA TALENT,
 12.00-22.00: ZABAVA Z ANSAMBLI:
VESELI SAVINJČANI, LUNCA, MURNI, POZIV IN
DONAČKA.

DOBRODOŠLI V TABORU!


 
 

04. februar 2016
Alenka Kreča Šmid
Prijavnica za sejmarje za Šentjurski sejem

Vabilo za sodelovanje na 24. Šetjurskem sejmu in prijavnica z navodili sta v priložanih datotekah.

 

 

12. februar 2015
Alenka Kreča Šmid
VABILO NA 23. ŠENTJURSKI SEJEM

 

Dne 26. aprila 2015 bo v občini Tabor potekal 23. Šentjurski sejem, ki bo trajal od 9.00 do 17.00 ure. Vabimo vas, da se nam pridružite in razveselite obiskovalce sejma s svojimi izdelki oziroma s svojo ponudbo. Prostor je omejen, zato se pravočasno prijavite. Organizator sejma Občina Tabor želi, da je ponudba čim bolj primerna za kmečko okolje, zato si pridržuje pravico, da lahko zaradi neprimernosti ponudbe ali pomanjkanja prostora zavrne ponudnika.

15. september 2021
Saša Zidanšek Obreza
SVEČANA PREDAJA IGRAL V UPORABO

V letu 2020 se je Občina Tabor uspešno prijavila na razpis Zavarovalnice Triglav d.d. v zvezi s financiranjem nakupa igral v višini 3.000,00 EUR.

V ta namen nam je zasebni izdelovalec  Rok Pošebal s.p.  izdelal štiri igrala: leseni vlak, dvojno in enojno gugalnico ter igralno hišico s toboganom, ki so bila v letošnjem letu postavljena delno na igrišču Razgan, delno pa ob šolskem igrišču.

Vse igrala so bila pred prvo uporabo v skladu z veljavnimi standardi pregledana s strani  Inštituta Isera d.o.o. iz Celja.

06. september 2021
Saša Zidanšek Obreza
SKORAJ 3,6 MILIJONA EVROV ZA BOLJŠO OSKRBO S PITNO VODO

V sejni dvorani Občine Žalec so v četrtek, 2. septembra podpisali pogodbo z izvajalci del v okviru projekta Oskrba s pitno vodo v Savinjski regiji – 1. sklop, v katerem sodeluje vseh šest občin Spodnje Savinjske doline - Braslovče, Polzela, Prebold, Tabor, Vransko in Žalec. Projekt vključuje gradnjo novega vodooskrbnega sistema in rekonstrukcijo obstoječega sistema na več lokacijah v dolini.

21. maj 2021
Saša Zidanšek Obreza
22. MAJ - MEDNARODNI DAN BIOTSKE RAZNOVRSTNOSTI

Program Združenih narodov za okolje je 22. maj razglasil za Mednarodni dan biotske raznovrstnosti kot spomin na začetek veljavnosti konvencije o biotski raznovrstnosti (Rio de Janeiro, 1992). Letošnji slogan je »Rešitve so v naravi!« (»Our solutions are in Nature«). V Sloveniji ta dan obeležujemo od leta 1996, ko smo postali pogodbenica konvencije. Upadanje biotske raznovrstnosti je ena izmed največjih groženj človeštvu v svetovnem, evropskem pa tudi slovenskem merilu.

23. april 2021
Saša Zidanšek Obreza
ČESTITKA
22. april 2021
Saša Zidanšek Obreza
IZŠLA JE NOVA - PRAZNIČNA ŠTEVILKA NOVIC IZPOD KRVAVICE

24. april je dan, ko naša občina praznuje svoj praznik, zato smo temu primerno  ozaljšali tokratno številko občinskega časopisa, ki ga že lahko preberete na naši spletni strani.

Prav tako  bo danes  po vseh gospodinjstvih v občlini dostavljena tudi tiskana verzija časopisa.

Prijetno branje! 

02. april 2021
Saša Zidanšek Obreza
VELIKONOČNO VOŠČILO

Želimo vam  mirne in blagoslovljene velikonočne praznike, ki naj porajajo veselje in radost ter porodijo novo upanje in svetle misli na prihodnost.

župan, občinski svet in občinska uprava

31. marec 2021
Saša Zidanšek Obreza
OBVESTILO O POSLOVANJU OBČINE TABOR OD 1. DO 11. APRILA 2021

Zaradi izvajanja nujnih ukrepov za zajezitev širjenja tretjega vala epidemije in s tem okužbe z virusom SARS-CoV-2 bo  poslovanje Občine Tabor od 1. do vključno 11. aprila 2021 omejeno zgolj na nujne zadeve.

Cenjene stranke prosimo, da v tem obdobju vse vloge posredujejo na e-poštni naslov: info@obcina-tabor.si ali pokličejo na telefonsko številko 03/705 70 80.

Zahvaljujemo se za razumevanje.

Občinska uprava Občine Tabor

Strani