JUTRO V TABORU
CERKEV SV. JURIJA
TABOR S PTIČJE PERSPEKTIVE - P. STROUHAL
VZPETINE NAD TABOROM - U. LEDINEK
SONCE ZLATI SPODNJO KAPLO
POGLED IZ OJSTRIŠKE VASI
STRAŽARJI KRVAVICE IN ČEMŠENIŠKE PLANINE
TRAVNIKI OJSTRIŠKE VASI
OBČINA TABOR
.. prav lepa je šentjurska fara, še lepši je šentjurski zvon ..

Občinske

24. maj 2022
Alenka Kreča Šmid
POZIV ZA POSREDOVANJE PREDLOGOV KANDIDATOV ZA IMENOVANJE ČLANOV IN NAMESTNIKOV OBČINSKE VOLILNE KOMISIJE OBČINE TABOR
19. april 2016
Alenka Kreča Šmid
Šentjurski sejem

OBČINA TABOR in PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO OJSTRIŠKA VAS - TABOR

vabijo na

24. tradicionalni

ŠENTJURSKI SEJEM,

ki bo v


NEDELJO, 24. aprila 2016

Program:
 8.00: KMEČKA TRŽNICA,
 10.00-14.00: SEKAŠKO TEKMOVANJE
 10.00: PARADA,
 10.30: TABOR IMA TALENT,
 12.00-22.00: ZABAVA Z ANSAMBLI:
VESELI SAVINJČANI, LUNCA, MURNI, POZIV IN
DONAČKA.

DOBRODOŠLI V TABORU!


 
 

04. februar 2016
Alenka Kreča Šmid
Prijavnica za sejmarje za Šentjurski sejem

Vabilo za sodelovanje na 24. Šetjurskem sejmu in prijavnica z navodili sta v priložanih datotekah.

 

 

12. februar 2015
Alenka Kreča Šmid
VABILO NA 23. ŠENTJURSKI SEJEM

 

Dne 26. aprila 2015 bo v občini Tabor potekal 23. Šentjurski sejem, ki bo trajal od 9.00 do 17.00 ure. Vabimo vas, da se nam pridružite in razveselite obiskovalce sejma s svojimi izdelki oziroma s svojo ponudbo. Prostor je omejen, zato se pravočasno prijavite. Organizator sejma Občina Tabor želi, da je ponudba čim bolj primerna za kmečko okolje, zato si pridržuje pravico, da lahko zaradi neprimernosti ponudbe ali pomanjkanja prostora zavrne ponudnika.

31. maj 2023
Saša Zidanšek Obreza
MAJSKA ŠTEVILKA NOVIC IZPOD KRVAVICE JE TU

Od danes dalje lahko že prelistate elektronsko obliko našega in vašega občinskega glasila, ki je že v tisku in bo občane tudi kmalu pričakalo v poštnih nabiralnikih.

Tokratna izdaja je lepo "rejena", k čemur so znatno doprinesla dogajanja ob občinskem prazniku, pa tudi ostali prispevki, zato smo prepričani, da bo prav vsak našel nekaj zanimivega zase. Želimo vam prijetno branje!

08. maj 2023
Saša Zidanšek Obreza
OBVESTILO O POPOLNI ZAPORI CESTE LOČICA-ČRNI VRH-ZAHOMCE

Zaradi zemeljskih plazov velja do preklica popolna zapora ceste LC 490202 Ločica-Črni vrh-Zahomce, na relaciji Loke-Črni vrh.

Obvoz je možen skozi zaselek Ravne-Zahomce.

Zahvaljujemo se za razumevanje.

Občinska uprava Občine Tabor

05. maj 2023
Saša Zidanšek Obreza
OBČINSKA AVLA ZAŽIVELA V POMLADNIH BARVAH

V teh dneh so izvirni dekorativni izdelki domačinke Jožice Drobež, ki  v prostem času uresničuje svoje izvirne domislice in talente,  prijetno popestrili ambient občinske avle in prostoru vdihnili pridih pomladi.

30. april 2023
Saša Zidanšek Obreza
VOŠČILO

Spoštovane občanke, spoštovani občani,

želimo vam, da praznik dela preživite s svojimi najbližjimi in ga izkoristite za zaslužen počitek in predah pred novimi izzivi, ki nas čakajo v prihodnosti.

Župan in občinska uprava

30. april 2023
Saša Zidanšek Obreza
29. ŠENTJURSKI SEJEM BIL JE ŽIV

V nedeljo, 30. aprila, je v Občini Tabor potekal tradicionalni 29. Šentjurski sejem, ki se je pričel z otvoritveno povorko konjenikov, hmeljskih starešin, harmonikarjev in društev. Pestro sejemsko ponudbo je obogatilo tudi dogajanje na odru prireditvenega šotora, kjer so nastopili mladi talenti ter ansambla Navihani muzikanti in Vražji muzikanti. Več o enem največjih družabnih dogodkov v občini, pa v majski številki občinskega časopisa Novice izpod Krvavice.

 

29. april 2023
Saša Zidanšek Obreza
VABILO NA 29. TRADICIONALNI ŠENTJURSKI SEJEM

V nedeljo, 30. aprila vabljeni, da se udeležite vrhunca letošnjega praznovanja Občine Tabor -  29. Šentjurskega sejma, ki se prične ob 9. uri s sveto mašo v cerkvi sv. Jurija, nadaljuje s slavnostno parado, konjenikov, hmeljskih starešin, društev, old timerjev, harmonikarjev...

Strani