16. julij 2021
Alenka Kreča Šmid
CEPLJENJE PROTI COVID-19 BREZ PREDHODNEGA NAROČANJA

V Zdravstvenem domu Žalec za petek, 23. 7. 2021, načrtujemo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje nenaročenih bo potekalo med 12.30 in 14.00 uro v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a ).

28. april 2016
Alenka Kreča Šmid
Prekinjena dobava električne energije

Elektro Celje, Nadzorništvo Polzela, obvešča odjemalce električne energije, da bo zaradi rednih vzdrževalnih del na elektroenergetskih napravah prekinjena dobava električne energije na območju transformatorskih postaj: Dragopolje, O.S. Kapla, Kapla Jakc, Vindija, Pondor, Ojstriška vas, Tabor, Tabor novo naselje, Tabor Žilnik, Tabor Dol, Šmiklavž, Loke Ropret, Loke Tabor, Ojstrica in Črni vrh

◾v torek, 3. maja 2016 med 12.00 in 14.30.

Zaradi organizacijskih ali vremenskih razlogov si pridržujemo pravico do preklica/odpovedi del.

Elektro Celje

19. julij 2024
JAVNI POZIV ZA BREZPLAČNI DOSTOP DO RAČUNALNIŠKE OPREME

Javni poziv za računalniško opremo je objavljen v priloženi datoteki.

10. julij 2024
POLETNI DELOVNI ČAS MEDOBČINSKE SPLOŠNE KNJIŽNICE ŽALEC

Spoštovani,

sporočamo vam spremembe v poletnem delovnem času naših enot.

08. julij 2024
OBVESTILO O ZAMRZNITVI STAVKE NA UPRAVNI ENOTI ŽALEC ZA DOLOČEN ČAS

Upravna enota Žalec sporoča, da je bil sprejet sklep, da se stavka začasno zamrzne do 13. septembra 2024. Več v prilogi.

29. maj 2024
VABILO ZA USPOSABLJANJE - PRVI POSREDOVALCI

Obveščamo vas,  da bo teoretični del usposabljanja za prve posredovalce v petek, 14. junija 2024, od 17. ure dalje, praktični del pa v soboto, 15. junija 2024,  ob 8. in 14. uri, oboje v Zdravstvenem domu Žalec.

Vsi zainteresirani se lahko prijavite preko e-poštnega naslova: janibasle@gmail.com  ali na telefonsko številko: 031 370 186, kjer boste dobili tudi podrobnejše informacije.

28. maj 2024
INVENTURA V KNJIŽNICI

Medobčinska splošna knjižnic Žalec obvešča, da bodo od 3. do 8. junija 2024 zaradi izvajanja inventure knjižničnega gradiva zaprte vse enote Medobčinske splošne knjižnice Žalec. V tem času bodo možne zgolj elektronske storitve (Cobiss).

V teh dneh zamudnina ne bo evidentirana.

28. maj 2024
PRIDRUŽITE SE AKCIJI ZBIRANJA NEVARNIH ODPADKOV

Kmalu boste lahko svoje nevarne odpadke prinesli na varno. Akcija zbiranja nevarnih odpadkov iz gospodinjstev družbe Simbio bo potekala med 7. majem in 13. junijem 2024.

29. april 2024
Ana
OBVESTILO O DELIH NA OBČINSKI CESTI "UREDITEV JP992391 LOKE – VETRŠEK – KRVAVIČNIK, ODSEK LOKE - VETRŠEK"

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo izbrani izvajalec SEKOPT d.o.o., Keršičev hrib 17, 1420 Trbovlje, predvidoma v ponedeljek, 06. 05. 2024 pričel z deli na »JP992391 Loke – Vetršek – Krvavičnik, odsek Loke - Vetršekl«. Dela bodo predvidoma potekala vsak delovni dan od 7.00 do 17.00 ure. V tem času bo delna zapora ceste.

Prosimo vas za upoštevanje prometne signalizacije ter opozoril in navodil odgovornih na gradbišču v času izvajanja del.

18. april 2024
VABILO ZA SODELOVANJE NA PRIREDITVI "TABOR IMA TALENT"

Še je čas, da se prijavite na prireditev "Tabor ima talent", ki bo potekala v nedeljo, 21. aprila od 11.10 ure dalje pod prireditvenim šotorom.

Vabljeni!

Vmesnik
Prilagodite vmesnik, da bo lažja uporaba za različne pogoje.
To upodablja dokument v visokokontrastnem načinu.
S tem se dokument prikaže kot bel na črnem
To lahko pomaga tistim, ki imajo težave pri obdelavi hitrih premikov zaslona.
To naloži pisavo, ki je lažja za branje za osebe z disleksijo.