HRIB KRVAVICA-FOTO: PETER STROUHAL
VHOD V TABOR - PIHLBIRT

Poslovno

07. oktober 2021
OBČINA TABOR PODPISALA PISMO O NAMERI ZA VKLJUČITEV V PROJEKT "REGIJSKA ŠTIPENDIJSKA SHEMA - SAVINJSKA STATISTIČNA REGIJA 2021/2022"

V mesecu oktobru 2021 je na pobudo Razvojne agencije Savinjske regije d.o.o (RASR) Občina Tabor,  kakor že vrsto let doslej,  podpisala Pismo o nameri za vključitev v projekt »Regijska štipendijska shema – Savinjska statistična regija 2021/2022. Projekt je državna razvojna naloga na regionalni ravni, ki ga skladno z zakonodajo izvaja RASR.

06. september 2021
VAVČER ZA DIGITALNI MARKETING PONOVNO NA VOLJO

Podjetniki POZOR! Težko pričakovana subvencija - Vavčer za digitalni marketing ponovno na voljo

Slovenski podjetniški sklad (v nadaljevanju Sklad) je 27. 8. 2021, ponovno odprl Javni poziv Vavčer za digitalni marketing. Vavčer bodo lahko koristila mikro, mala in srednje velika podjetja, ki so organizirana kot d.o.o., s.p. ali zadruge.

Na voljo bo nekaj več kot 0,9 mio EUR. Nepovratne spodbude, ki jih Sklad dodatno razpisuje so preostanek sredstev, ki so ostale neporabljene, zaradi odstopov od pogodb oz. neizvedenih aktivnosti iz prve polovice leta.

06. september 2021
BREZPLAČNE VSTOPNICE ZA 53. MEDNARODNI OBRTNI SEJEM 2021

Člani Zbornice zasebnega gospodarstva lahko za ogled prvega dne 53. MOS v Celju, torej za sredo, 15. 9. 2021, v tajništvu zbornice (vsak dan v času uradnih ur) prejmete brezplačno vstopnico.

Več o nastopu OZS na letošnjem MOS lahko preberete na https://bit.ly/388iqbz.

08. junij 2021
BREZPLAČNA SPLETNA DELAVNICA "ČE ME OBIŠČE INŠPEKTOR"

SPOT svetovanje Savinjska vas vabi na brezplačno spletno delavnico na temo ČE ME OBIŠČE INŠPEKTOR - pravilni odgovori podjetnikov na neprijetna vprašanja informacijskega pooblaščenca, tržnega in delovnega inšpektorja, ki bo v sredo, 9. junija 2021 med 9.00 in 10:45 uro.

Več v prilogi!

21. maj 2021
OBJAVLJEN JAVNI RAZPIS ZA PROSTO DELOVNO MESTO "DIREKTOR/ICA MEDOBČINSKE SPLOŠNE KNJIŽNICE ŽALEC"

Razpisano je prosto delovno mesto "Direktor Medobčinske splošne knjižnice Žalec (m/ž)". Kandidat mora imeti 7. raven družboslovne smeri, opravljeni bibliotekarski strokovni izpit, 5 let vodstvenih delovnih izkušenj, znanje enega svetovnega jezika, poznavanje dejavnosti s področja kulture, predvsem knjižnične dejavnosti.

19. februar 2021
SLOVENSKI PODJETNIŠKI SKLAD PONOVNO ODPRL VAVČERJE

Slovenski podjetniški sklad je ponovno odprl VAVČERJE – enostavne spodbude malih vrednosti za MSP. Vavčerje bodo lahko koristila mikro, mala in srednje velika podjetja (organizirana kot d.o.o., s.p. ali zadruge) za različne poslovne storitve.

25. januar 2021
Ana
IZOBRAŽEVANJE ABC PODJETNIŠTVA

SPOT svetovanje Savinjska organizira usposabljanje ABC podjetništva 2021, ki  je namenjeno vsem podjetnicam in podjetnikom začetnikom ter potencialnim podjetnikom in podjetnicam, saj je namen opolnomočiti vse podjetnike začetnike s strokovnimi vsebinami na začetku podjetniške poti s posebnim poudarkom na podjetnicah začetnicah.

20. julij 2020
INOVATOR LETA 2019

INFORMACIJA ZA JAVNOST ob slavnostni podelitvi nagrad in priznanj po medobčinskem razpisu »Inovator leta Spodnje Savinjske doline« za leto 2019

08. julij 2020
OBJAVLJEN JAVNI RAZPIS ZA PODPORO V NALOŽBE V VZPOSTAVITEV IN RAZVOJ NEKMETIJSKIH DEJAVNOSTI

Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano Republike Slovenije je objavilo 1. JAVNI RAZPIS ZA PODUKREP 6.4: Podpora za naložbe v vzpostavitev in razvoj nekmetijskih dejavnosti.

Več o tem najdete na povezavi: https://www.gov.si/zbirke/javne-objave/nov-javna-objava-200703131002/

03. marec 2020
VABILO NA BREZPLAČNO PRAKTIČNO USPOSABLJANJE: KAKO LAHKO DRUŽBENA OMREŽJA KONKRETNO UPORABIM ZA POVEČANJE PRODAJE IN PROMOCIJO

SPOT svetovanje Savinjska vas vabi k udeležbi na usposabljanju z naslovom: KAKO LAHKO DRUŽBENA OMREŽJA KONKRETNO UPORABIM ZA POVEČANJE PRODAJE IN PROMOCIJO? -  praktično dvodnevno usposabljanje na konkretnih primerih.
Prvi del usposabljanja bo potekal v ponedeljek, 9.3.2020, drugi del v sredo, 11.3.2020, obakrat med 9.00 in 13.30 uro  v prostorih UPI, Ljudske univerze Žalec, Ulica Ivanke Uranjek 6, Žalec (pritličje levo)