Turizem

VABILO ZA SODELOVANJE NA VRANSKEM PUSTNEM KARNEVALU
27. december 2022
USTVARITE NEPOZABNI ZIMSKI FOTOSPOMIN

Pred cerkvico sv. Jurija, na Jurijevem  trgu,  ponovno stoji naša "foto klop", zato vas vabimo, da si vzamete čas in ustvarite čarobno fotografijo ter jo pošljete na e-poštni naslov: info@obcina-tabor.si.

Vse prejete fotografije bomo z veseljem objavili v občinskem glasilu Novice izpod Krvavice, v rubriki Fotokotiček. Da pa bodo fotografije še lepše, smo naročili tudi snežinke.

25. marec 2022
VABILO NA FESTIVAL POTIC V PREBOLDU

Občina Prebold in Turistično društvo Prebold vabita na festival potic, ki bo potekal 8. in 9. aprila 2022 v Preboldu.

Več v prilogah!

25. februar 2022
FOTO TOČKA TABOR VABI

Vabimo vas, da posedite na naši klopi -  fototočki, ki smo jo postavili že med božično-novoletnimi prazniki, sedaj pa smo jo malo zavrteli in poskrbeli, da lahko naredite lepe spominske fotografije in pozdrav iz Tabora pošljete znancem in prijateljem širom sveta.

17. september 2021
PRIREDITEV "DNEVI ŠTRUKLJEV NA ZAJČEVI KOČI" ODPADE

Društvo žena in deklet Občine Tabor obvešča, da načrtovana prireditev za soboto, 25. septembra in nedeljo, 26. septembra 2021,  zaradi aktualnih razmer žal odpade.

Zahvaljujejo se za razumevanje.

10. avgust 2021
59. DAN HMELJARJEV - TABORČANA NA ČELU SLOVENSKIH HMELJARJEV

Letošnje praznovanje 59. dneva slovenskih hmeljarjev je bilo zaradi krona virusa okrnjeno. Na Skupnem placu v Braslovčah pod kozolcem je bila drugo nedeljo v avgustu  slavnostna seja Združenja hmeljarjev Slovenije, za novo hmeljarsko princeso  so proglasili 24 letno diplomirano tekstilno inženirko Tejo Pustoslemšek, doma iz Kaple  in za novega starešina 52 letnega Milana Lesjaka,  doma iz Ojstriške vasi v Občini Tabor. Prireditev je vzorno pripravilo Turistično društvo Braslovče v sodelovanju z Občino Braslovče in Združenjem hmeljarjem Slovenije.

09. september 2019
Ana
Srečanje na Mrzlici

Občine Tabor, Prebold, Laško, Hrastnik, Zagorje ob Savi, Žalec in Trbovlje

vljudno vabijo

na tradicionalno srečanje Savinjčanov, Zasavcev in Laščanov

na Mrzlici,

ki bo v soboto, 14. septembra 2019, od 11. ure dalje.

Za zabavo bo poskrbel ansambel Navihani muzikanti!

Vabljeni!

30. julij 2019
Ana
2. natečaj za izbiro kulinaričnih in gastronomskih spominkov v Termalno Panonski Sloveniji

Več v priponki.

26. februar 2018
15. FESTIVAL POTIC PREBOLD
14. november 2016
ČLANI DPM TABOR NA POHODU PO LEVSTIKOVI POTI

Člani DPM Tabor smo se odločili, da bomo letošnjo Martinovo soboto preživeli nekoliko drugače. Nismo odšli na tradicionalno Martinovanje, ampak smo dan preživeli v športnem duhu in se podali na Levstikovo pot, ki je nastala na podlagi Levstikove literarne predloge Popotovanje od Litije do Čateža. Na že 30. tradicionalni pohod smo povabili tudi ostala društva v občini, vendar se na naše povabilo žal niso odzvali.